Polska Akademia Stomatologii Dziecięcej i akcja "Pierwsza Wizyta"

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy członkami Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD) - jedynego w Polsce stowarzyszenia skupiającego profesjonalistów z dziedziny stomatologii dziecięcej.

Celem akademii jest wymiana doświadczeń i najnowszych informacji z dziedziny pedodoncji w obszarach praktyki, edukacji i badań naukowych prowadzonych w kraju i za granicą. Przykładem takiej międzynarodowej współpracy europejskich dentystów dziecięcych były: zorganizowana przez PASD w dniach 17-18.04.2015 w Gdyni konferencja pn. „Doświadczenia europejskich ekspertów w leczeniu dzieci i młodzieży” oraz IV Konferencja PASD, która odbyła się w dniach 7-8.04.2017w Warszawie pn. "Nowe perspektywy w pedodoncji", w której przedstawiciele SENSIDENT brali aktywny udział.

 

 

Akademia jest honorowym patronem programu „PIERWSZA WIZYTA”, do którego przystąpiła również przychodnia SENSIDENT.

logopierwszawizyta

 

Akcja ma pomóc Twojemu dziecku przezwyciężyć obawy przed nieznanym i przyzwyczaić do regularnych wizyt w gabinecie dentystycznym. Organizatorzy stworzyli platformę edukacyjną zarówno dla dzieci, jak i rodziców, dzięki której można pokazać maluchom, że wizyta u dentysty może być czymś zabawnym. W tym celu na stronie www.pierwszawizyta.pl dostępne są niezbędne informacje dla rodziców i dzieci oraz oryginalna gra dla maluszków.

 

slogan-stopka

SENSIDENT

ul. Erazma z Zakroczymia 10
03-185 Warszawa (Tarchomin)


tel.: 504 164 294,  22 370 25 30
recepcja@sensident.pl

pon-pt: 14.00-20.00,  sob: 09.00-13.00

(obowiązują zapisy telefoniczne)